If you use this site, you agree to our use of cookies. More information I ACCEPT COOKIES
Fronius ceska republika
Pro výběr země nebo jazyka klepněte sem
O nás Produkty Zaměřeno na solární Info a podpora Aktuality Kontakt
Home/Solar Energy/Produkty/Zasíťované střídače 

Zasíťované střídače

Jste obeznámeni s našimi vysoce funkčními střídači, které pracují se všemi typy solárních panelů? Efektivní, spolehlivé a výkonné, střídače tvoří nepostradatelné srdce každého fotovoltaického systému.
Poznámka: Dostupnost a data produktu se mohou lišit dle lokality. 

 
 

SnapINverter
Práce s invertorovou technologií nebyla nikdy jednodušší, jako s naší novou řadou SnapINverter generací. Střídače zapůsobí svým designem, rozhraním a integrovanou datovou komunikací all-in-one ve standardu.
To umožňuje rychlou instalaci, uvedení do provozu a údržbu, což znamená efektivitu z hlediska času a nákladů. Technické aspekty jednotlivých modelů jsou perfektně navrženy tak, aby splňovaly požadavky na FV systémů dneška a zítřka. To zaručuje maximální flexibilitu při plánování systému a znamená, že generace SnapINverter může být použita pro všechny FV systémy od rodinných domů až po komerční instalace.

 
Zoom
Zoom
Bild zurückBild vor
Zavřít
x

 
 
 
 

Řetězcové střídače
Výkonné řetězcové střídače byly budoucností společnosti Fronius po mnoho let. Fronius IG byl modernizován na úspěšnou řadu Fronius IG Plus. V závislosti na velikosti systému mohou být jednotlivě střídače kombinovány, čímž dosahují požadované flexibility se všemi standardními panely. Naše osvědčené střídače řady IG jsou stále k dispozici. Detailní informace naleznete na těchto stránkách:  

 
Zoom
Zoom
Bild zurückBild vor
Zavřít
x

 
 

Centrální střídače
Centrální střídače Fronius jsou ideální pro všechny komerční a průmyslové FV systémy a jsou jedinečné ve své kategorii díky možnosti instalace a servisu instalační společností. Údržba a servis může být proto prováděna na místě instalace technikem Fronius Service Partner, což setří čas a peníze. Kompaktní rozměry a chytrý design střídače snižuje náklady na minimum. Venkovní jednotka může být umístěna na exponovaných místech a přesto poskytuje maximální výkon za každých podmínek. Přidáním Fronius Datamanager Box aktivujete všechny komunikační vlastnosti včetně protokolu pro třetí strany.      

 
Zoom
Zoom
Bild zurückBild vor
Zavřít
x

 
 
  • Bookmark and Share
  • Nahoru
  • Tisk