If you use this site, you agree to our use of cookies. More information I ACCEPT COOKIES
Fronius Poland
Kliknij tu, by wybrać kraj lub język
Home/Produkty/Falowniki podłączone do sieci/Fronius Symo/Animacje produktowe 

Animacje produktowe

Fronius: rozwiązania dla budynków mieszkalnych

Nowa generacja falowników Fronius, SnapINverters, umożliwia elastyczny projekt systemu PV, łatwy montaż i zintegrowaną komunikację danych. Falowniki te doskonale pasują do każdej aplikacji i dlatego mogą być stosowany w każdym systemie PV.

 
 

Kompaktowe, trójfazowe i całkowicie elastyczne

Oferujący kategorie mocy od 3,0 do 20,0 kW, beztransformatorowe Fronius Symo są falownikami trójfazowymi dla systemów każdej wielkości. Symetryczne wprowadzanie energii do sieci oferuje najwyższe wydajności i przyczynia się do stabilizacji sieci.

 
 

System montażu SnapINverter

System montażu SnapINverter sprawia, że instalacja i obsługa falownika staje się bardzo prosta. Po zamontowaniu uchwytu ściennego i okablowaniu urządzenia, falownik jest umieszczany w uchwycie, obracany do właściwej pozycji i zabezpieczany. To wszystko!

 
 

Zaawansowane funkcje dla stabilnej sieci

Zaawansowane Funkcje Sieci (ang. Advanced Grid Features - AGF) zawierają szereg funkcji wspierających niezawodne działanie sieci energetycznej. Zapobiegają one awariom sieci i nieoczekiwanym błędom prowadzącym do spadku wydajności. Zgodnie z nowymi wytycznymi dotyczącymi wprowadzania energii do sieci energetycznej, te funkcje można włączyć w dowolnym momencie.

 
 
  • Bookmark and Share
  • Na początek strony
  • Drukuj